Plano Pavyzdys Pamokos Planas 

Pamokos plano pavyzdžiai pateikiami PDF ir Word formatais. Juos galima pildyti tiesiai naršyklėje ir parsisiųsti norimu formatu.

Ja dodat priekšroku darbam ar failu, lejupielādējiet veidni WORD vai PDF formātā.

Aizpildiet veidlapu tiešsaistē
Bendroji informacija

Mokykla:

Mokytojas (-a):

Dalykas:

Klasė / mokinių skaičius:

Data:

Pamokos numeris teminiame plane:

Pamokos trukmė:

Temos pavadinimas:

Pamokos tipas:

Pamokos tikslas

Ilgalaikis tikslas:

Pamokos tikslas:

Numatyti pasiekiami rezultatai (SMART uždaviniai)

1.

2.

3.

Ugdomos kompetencijos ir vertybės

Pagrindinės kompetencijos:

Vertybės:

Tarpdalykinės integracijos galimybės

Mokymo metodai ir strategijos

Aktyvūs metodai:

Pagalba diferencijai:

Mokymo(si) priemonės ir ištekliai

Skaitmeninės priemonės:

Popierinės priemonės:

Klasės aplinka:

Pamokos struktūra ir eiga

1. Organizacinė dalis (0–5 min.)

Veiklos aprašymas:

Tikslas:

2. Motyvacinė dalis (5–10 min.)

Pristatymas:

Mokiniai skatinami:

3. Naujos medžiagos pateikimas (10–25 min.)

Mokytojo veikla:

Mokinių veikla:

Metodai ir priemonės:

4. Įtvirtinimas ir praktika (25–35 min.)

Aktyvūs uždaviniai:

Individualizavimas:

5. Vertinimas (35–40 min.)

Formuojamasis vertinimas:

Grįžtamasis ryšys:

6. Refleksija ir pamokos pabaiga (40–45 min.)

Mokytojo klausimai:

Mokiniai apibendrina:

Vertinimo kriterijai ir rodikliai

Produkto lygmuo:

Proceso lygmuo:

Savarankiškumo lygmuo:

Individualizuota pagalba ir pritaikymai

Mokiniai, kuriems reikia papildomos pagalbos:

Pažangiesiems mokiniams:

Namų darbai

Užduotis:

Tikslas:

Pateikimo forma ir terminas:

Mokytojo refleksija po pamokos

Kas pavyko:

Ką reikia tobulinti:

Veiksmai kitai pamokai:

PDF

WORD

Paraugs 1
Bendroji informacija

Mokykla:

Mokytojas (-a):

Dalykas:

Klasė / mokinių skaičius:

Data:

Pamokos numeris teminiame plane:

Pamokos trukmė:

Temos pavadinimas:

Pamokos tipas:

Pamokos tikslas

Ilgalaikis tikslas:

Pamokos tikslas:

Numatyti pasiekiami rezultatai (SMART uždaviniai)

1.

2.

3.

Ugdomos kompetencijos ir vertybės

Pagrindinės kompetencijos:

Vertybės:

Tarpdalykinės integracijos galimybės

Mokymo metodai ir strategijos

Aktyvūs metodai:

Pagalba diferencijai:

Mokymo(si) priemonės ir ištekliai

Skaitmeninės priemonės:

Popierinės priemonės:

Klasės aplinka:

Pamokos struktūra ir eiga

1. Organizacinė dalis (0–5 min.)

Veiklos aprašymas:

Tikslas:

2. Motyvacinė dalis (5–10 min.)

Pristatymas:

Mokiniai skatinami:

3. Naujos medžiagos pateikimas (10–25 min.)

Mokytojo veikla:

Mokinių veikla:

Metodai ir priemonės:

4. Įtvirtinimas ir praktika (25–35 min.)

Aktyvūs uždaviniai:

Individualizavimas:

5. Vertinimas (35–40 min.)

Formuojamasis vertinimas:

Grįžtamasis ryšys:

6. Refleksija ir pamokos pabaiga (40–45 min.)

Mokytojo klausimai:

Mokiniai apibendrina:

Vertinimo kriterijai ir rodikliai

Produkto lygmuo:

Proceso lygmuo:

Savarankiškumo lygmuo:

Individualizuota pagalba ir pritaikymai

Mokiniai, kuriems reikia papildomos pagalbos:

Pažangiesiems mokiniams:

Namų darbai

Užduotis:

Tikslas:

Pateikimo forma ir terminas:

Mokytojo refleksija po pamokos

Kas pavyko:

Ką reikia tobulinti:

Veiksmai kitai pamokai:

Paraugs 2

PAMOKOS PLANO PAVYZDYS – PAMOKOS PLANAS

Bendroji informacija

Mokykla:

Mokytojas:

Dalykas:

Klasė:

Mokinių skaičius:

Data:

Pamokos Nr.:

Pamokos ciklas/serija:

Pamokos trukmė (min):

Pamokos pradžios laikas:

Pamokos tipas:

Vieta (kabinetas/erdvė):

Tema ir programinis pagrindas

Pamokos tema:

Teminis blokas / Bendrosios programos nuoroda:

Pagrindinės sąvokos ir terminai:

Išankstinės žinios ir prielaidos:

Ugdymo(si) kompetencijų akcentai:

Tikslas ir uždaviniai

Pamokos tikslas (aukštesnio lygmens, konkretus):

Uždaviniai – žinios:

Uždaviniai – gebėjimai:

Uždaviniai – nuostatos/vertybės:

Numatomi pasiekimai (pamokos pabaigoje mokiniai gebės)

1)

2)

3)

Vertinimas

Vertinimo kriterijai (ką vertiname):

Vertinimo rodikliai (kaip atpažinsime pasiekimą):

Vertinimo būdai ir priemonės:

Įsivertinimas ir tarpusavio vertinimas:

Diferencijavimas ir pritaikymas

Mokiniams, kuriems reikia pagalbos:

Pažengusiems mokiniams:

Specialiųjų ugdymo poreikių pritaikymas:

Ištekliai ir priemonės

Vadovėliai ir medžiaga:

Skaitmeniniai įrankiai / ICT:

Literatūra ir šaltiniai:

Saugos ir elgesio taisyklės (jei taikoma):

Tarpdalykinė integracija ir akcentai

Integracija su kitais dalykais:

Kompetencijų ugdymo akcentai:

Pamokos eiga

1. Organizacinė dalis ir įsitraukimas

Tikslas:

Mokytojo veikla:

Mokinių veikla:

Metodai/strategijos:

Vertinimas pamokos metu:

Laikas (min):

2. Naujos medžiagos pateikimas

Tikslas:

Mokytojo veikla:

Mokinių veikla:

Metodai/strategijos:

Vertinimas pamokos metu:

Laikas (min):

3. Praktinė veikla ir taikymas

Tikslas:

Mokytojo veikla:

Mokinių veikla:

Metodai/strategijos:

Vertinimas pamokos metu:

Laikas (min):

4. Apibendrinimas ir refleksija

Tikslas:

Mokytojo veikla:

Mokinių veikla:

Metodai/strategijos:

Vertinimas pamokos metu:

Laikas (min):

5. Namų darbas

Užduotis:

Terminas:

Vertinimo/įsivertinimo kriterijai:

Laikas (min):

Rizikų valdymas ir sauga (jei taikoma)

Numatytos rizikos ir prevencija:

Pastabos ir refleksija po pamokos

Kas pavyko:

Kas tobulintina:

Duomenys apie pasiekimus:

Sprendimai kitai pamokai:

Patvirtinimas

Mokytojas (vardas, pavardė):

Data:

Plano pavyzdys „Pamokos planas“ parengtas naudoti, kad būtų lengva užpildyti ir pritaikyti konkrečiai klasei bei temai.

Plano Pavyzdys Pamokos Planas

Saistītās veidnes un paraugi